FOTO  OMLADINSKA LIGA: ''Petarda'' kadeta Zrinjskog, juniori Zrinjskog preokretom do pobjede

HŠK Zrinjski, FK Sloboda, Omladinska liga

KADETI: Zrinjski - Sloboda 5:0

ZRINJSKI: Vasilj, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić, Odak, Brajković, Galić M., Vranjić, Rozić. Još su igrali: Čilić, Golemac, Ćorić, Vlahić-Puljić, Jarak

SLOBODA: Halilović, Kadić, Smajlović, Gojković, Stjepanović, Mehmedović, Mujkić, Subašić, Ćivić, Tinjić, Sandžić. Još su igrali: Šišić, Karić, Omerović, Korajčević, Vidaković

Kadeti Zrinjskog odigrali su odličnu utakmicu u kojoj su savladali Slobodu sa 5:0. Strijelci za Zrinjski su bili Jozić u 6.min, Vranjić u 57., Vlahić-Puljić u 70.i 72.min, Čilić u 78.Ovim rezultatom kadeti Zrinjskog zadržali su prvo mjesto sa 48 bodova ispred Širokog sa 47 koji je svladao Slaviju sa 1:0.

JUNIORI: Zrinjski - Sloboda 4:2

ZRINJSKI: Bandić, Gugić, Ćubela, Miličević, Bojčić, Ostojić, Vrdoljak, Slišković, Vlaho, Martinović, Ereiz. Još su igrali: Buhač, Cvitanović, Arapović, Čilić

SLOBODA: Mandušić, Selimović E., Babić, Islamović, Mumić Eldar, Hodžić, Šarić, Selamović M., Alihodžić, Ferhatović, Mumić Elnur. Još su igrali: Brković, Velagić, Osmanović

Juniori Zrinjskog u prvih deset minuta stvorili su dvije stopostotne šanse ali istakao se golman Mandušić. I u tijeku dominacije Zrinjskog, Sloboda je došla do vodstva kada u 12.min igrač Zrinjskog u šesnaestercu ruši Selamovića, a siguran izvođač s bijele točke bio je Šarić. Samo pet minuta kasnije isti igrač povećava vodstvo Slobode. Drugo poluvrijeme Zrinjski kreće agresivnije i uspjeva preokrenuti rezultat pogocima Martinovića u 48.min, Čilića u 55.min i Sliškovića u 63.minuti. Konačni rezultat 4:2 postavlja Martinović svojim drugim pogotkom u 70.min.