FOTO  OMLADINSKA LIGA: Kadeti Zrinjskog pobijedili, juniori izgubili od Olimpica

HŠK Zrinjski, FK Olimpic, Omladinska liga

KADETI: ZRINJSKI - OLIMPIC 3:1

Zrinjski: Vasilj, Ostojić, Tipurić, Buconjić, Ivanković, Jozić, Odak, Galić J., Galić M., Vranjić, Rozić. Još su igrali: Čilić, Barišić, Ćorić, Klarić, Brajković

Olimpic: Husić, Ćosović, Hajdarević, Klačar, Darčević, Ćorović, Ferizović, Tahiri, Karajbić, Vehabović, Aganspahić. Još su igrali: Šatara, Murtagić, Mujezin, Mandal, Šišić

Kadeti Zrinjskog nastavljaju sa odličnim igrama. Zrinjski je poveo u 8 minuti kada pogađa Jozić. Olimpic je došao do izjednačenja u 20 min preko Ćorovića. U nastavku susreta pobjedu Zrinjskom donose Ostojić u 42. i Odak u 55.min za konačnih 3:1.

JUNIORI: ZRINJSKI - OLIMPIC 2:3

Zrinjski: Bandić, Perić, Gugić, Buhač, Bojičić, Miletić, Vrdoljak, Slišković, Vlaho, Martinović, Ereiz. Još su igrali: Čilić, Cvitanović, Ćubela, Arapović, Miličević

Olimpic: Kofrc, Sarvan, Dučić, Tahmaz, Islamagić, Hađanović, Buljubašić, Kadrić, Đaferović, Đafić, Duljević. Još su igrali: Kačar, Hadžić, Gigović, Efendić

Juniori Zrinjskog opet su pali pred kraj utakmice te kao i u Travniku poraženi su sa 3:2. Zrinjski je poveo kada pogađa Vlaho u 32 min. Gosti u nastavku izjednačavaju preko Hadžića, da bi samo dvije minute kasnije svojim drugim pogotkom Vlaho ponovo doveo Zrinjski u vodstvo. Ipak bodove gostima u završnici donosi drugim golom Hadžić u 78 min, te Gigović u 82.