FOTO  OMLADINSKA LIGA: Juniori Širokog slavili u Gradačcu, kadeti odigrali neriješeno

KADETI: Zvijezda - Široki Brijeg 1:1

Zvijezda: Begić, Perić, Brkić, Bijelić, Brkić, Sendić, Jašarević, Dedić-Mešanović, Hasić, Isanović, Bahić. Još su igrali: Đonlić, Krdžić, Mehmedović, Ćeskinović

Široki: Šušak, Žilić, Petrović, Radić, Šaravanja, Skoko, Miličević, Ćorluka, Šudić, Marić, Lončar. Još su igrali: Prekpaljaj, Mikulić

Široki je došao u vodstvo pogotkom Marića u 3 minuti. Nakon toga obje momčadi propustile su nekoliko izglednih prilika, da bi u 25 minuti iz slobodnog udarca izjednačio Sendić koji je uz Perića bio ponajbolji domaći igrač. Pred kraj prvog poluvremena sudac je propustio dosuditi očigledni jedanaestarac nakon duela golmana Zvijezde i Ćorluke. Drugo poluvrijeme Zvijezda ostaje s igračem manje, i unatoč dominaciji, Široki je propustio realizirati nekoliko čistih šansi.

JUNIORI: Zvijezda - Široki Brijeg 1:4

Zvijezda: Kurbašić, Muftić, Hodžić-Mehić, Omerović, Tokić A., Bijelić, Huseinović, Fačić, Škorić, Sahačić, Mešić. Još su igrali: Prljača, Mujanović, Brkić, Tokić S.

Široki: Pehar, Ćuže, Špikić, Božić, Marković, Odak, Kožulj, Kvesić, Buhač, Barišić, Zeljko. Još su igrali: Bleko, Zovko, Sušić, Miličević, Kovačić

U utakmici juniora Široki je već u prvom poluvremenu riješio utakmicu. Do poluvremena bilo je 0:3 golovima Buhača, Barišića i Zeljka. Drugo poluvrijeme Kvesić pogađa za 0:4, ali domaći su ublažili poraz preko Prljače u 85 minuti.