FOTO  Omladinska liga Jug: Dvostruko slavlje Tomislava u Drinovcima

KADETI: Drinovci - Tomislav 1:2

U prvoj utakmici kadeti Tomislava slavili protiv Drinovaca su sa 2:1. Drinovci su došli u vodstvo već na samom početku utakmice kada pogađa Žulj. Do kraja prvo poluvremena ekipa Tomislava dvaput pogađa okvir gola. Ipak u zadnjoj minuti prvog poluvremena velika šansa za domaće kada golman Tomislava brani stopostonu priliku. U nastavku utakmice Tomislav dolazi do preokreta i pobjede kada pogađaju Kovačević i Korić.

JUNIORI: Drinovci - Tomislav 2:3

Odličnu utakmicu su odigrali juniori Drinovaca i Tomislava. Na poluvrijeme se odlazi rezultatom 2:1. Za domaće dvostruki strijelac bio je Glavaš dok je za Tomislav pogodio Šteko. Ipak u nastavku utakmice gosti kažnavaju velike promašaje domaćih i dolaze do preokreta kada pogađaju Mršo i Landeka za konačnih 2:3.