Nova pobjeda Sloge, poraz Bigeste

Gosti su uspjeli parirati do 20. minute kada Bulić sam izlazi na golmana i dovodi Slogu u vodstvo. Nedugo zatim Jakov Bezer povisuje na 2:0.

Da se Posušje neće olako predati pokazuje u 35. minuti kada iz prekida smanjuju na 2:1 i s tim se rezultatom odlazi na odmor.

U drugom poluvremenu opet prevagu donosi Marijan Mandić koji golom ponovo vraća Slogu na dva razlike, ali u 75. minuti Posušje se vraća u igru i smanjuje na 3:2. Da domaći navijači, koji su ponovno glasno bodrili svoj klub, ne bi strepili u završnici pobrinuo se Bunoza koji zabija za konačnih 4:2 u 80. minuti.

Sljedeći vikend Sloga putuje u Istočni Mostar na noge FK Lokomotivi, iz kluba najavljuju sva tri boda.

Drugi Ljubuški drugoligaš Bigeste protekli vikend gostovao je u Stocu gdje je poražen od istoimenog domaćina rezultatom 3:1. Sljedeće kolo Bigeste će na Babovcu ugostiti Kupres.