Nogometaši Širokog se visokom pobjedom nad Mladosti (5:0) plasirali u polufinale Kupa BiH

Široki - Željo
Već u prvoj minuti Ćorluka se probio po desnoj strani te ubacio u šesnaesterac gdje se najbolje snašao Goran Zakarić koji je načeo mrežu gostiju (1:0). Nije dugo trebalo da Široki povisi vodstvo jer već u 10. minuti sjajni Ivan Buhač pogađa za 2:0. Domaći i dalje pritišću gostujuću obranu koja muku muči sa raspoloženim igračima Širokog. A onda u 36. minuti prodor Josipa Barišića s lijeve strane, dobar i odmjeren udarac koji je završio u mreži Mladosti. Par minuta kasnije u 43. Minuti Ivan Buhač postiže svoj drugi gol (4:0).

Drugo poluvrijeme donosi još jedan gol Barišića u 90. minuti i Široki potvrđuje ulazak u polufinale Kupa BiH.