Nogometaši Širokog Brijega rutinski do pobjede nad Vitezom

vitez - siroki brijeg
Od samog početka utakmice nogometaši iz Širokog brijega su dominirlai terenom. Prisutno gledatelji prvi gol su mogli vidjeti već u 14. minuti utakmice. Strijelac Bralić.

Široki Brijeg je nastavio prijetiti, a nova ozbiljnija šansa je viđena u 26. minuti, kada je Bralić nakon kornera poslao loptu iznad prečke.

U 42. minuti na 2:0 je povisio Ćorić nakon greške obrane Viteza, da bi samo minutu kasnije Baraban pogodio za uvjerljivu prednost. Pri rezultatu 3:0 se ujedno i otišlo na odmor.

Nogometaši Širokog Brijega i u drugom poluvremenu krenuli su silovito prema vratima Viteza. Ovoga puta u strijelce se upisao Lončar, koji je nakon što je Tirić obranio jedanaesterac Menalu natrčao na loptu i pogodio za 4:0.

Do kraja utakmice domaći su uspjeli smanjiti prednost preko Stanića.

NK Vitez - NK Široki Brijeg 1:4

NK Vitez: Tirić, Stanić, Brekalo, Tipurić, Livaja, Hadžanović, Ćosić, Vrhovac, Vukoja, Ilić, Vranjić.

NK Široki Brijeg: Bilobrk, Barišić, D.Ćorić, Peko, Baraban, Menalo, J.Ćorić, Lončar, Bralić, Zlomislić, Marković.