Nogometaši Čapljine na domaćem terenu sa visokih 5:1 savladali ekipu NK ''Gradina''

Utakmica je počela minutom šutnje za jučer preminulog Dragana Obradovića, dugogodišnjeg tajnika HNK '' Čapljina ''.Već u  12 minuti, nakon prekršaja u kaznenom prostoru, Čapljina dolazi u vodstvo iz jedanaesterca, pogotkom Sanjina Ortaša. Samo par minuta iza toga, točnije u 17 minuti, nakon sjajne akcije Santiago Ojoli povećava rezultat na 2:0.

Prvu šansu gosti su imali u 30 minuti nakon slobodnog udarca, no golman Čapljine Igor Josić odlicnom intervencijom spasio je siguran pogodak, da bi 5 minuta nakon ove akcije Geronimo Viskovich povisio na 3:0, a tim rezultatom završeno je prvo poluvrijeme utakmice.

Gosti su u nastavku imali dvije stopostotne šanse, koje na sreću Čapljinaca nisu završili iza ledja golmana Josića. U 77 minuti nakon slobodnog udarca gosti pogađaju stativu, a lopta se odbija do gostujućeg igrača Almira Popare, koji postiže jedini pogotak za ekipu Gradine.

U 87 minuti Dražen Miočević povisio je rezultat na 4:1, da bi konačan rezultat 5:1 postavio Muamer Vila u 90 minuti.

U idućem kolu ekipa Čapljine gostuje u Hadžićima, gdje će se susresti sa ekipom FK ''Radnik''.