Nogometaši Čapljine deklasirali Igman iz Konjica

Prvo poluvrijeme nije ponudilo baš zanimljivu igru ni jedne ni druge ekipe, a na trenutke su gosti imali bolju inicijativu. Utakmica se odvijala na sredini terena i nije bilo ozbiljnih prigoda za postizanje zgoditka ni s jedne ni s druge strane.

U drugom poluvremenu sasvim druga priča. Trener Čapljine na poluvremenu vrši dvije izmjene: umjesto Pere Menala ulazi Aldin Kukić, te umjesto Damira Obada ulazi Deni Vlaho.

U 57. minuti solo prorod Jusufbašića, koji je prešao nekoliko igrača, odlično pucao po golu, a gostujući golman krajnjim naporom brani loptu. Lopta se potom odbija do Ilije Rajiča koji je bez problema posprema u mrežu i dovodi Čapljince u vodstvo.

U 60. minuti odličnim udarcem sa 16 metara na 2:0 povisuje Viskovich, a samo 3 minute kasnije nakon odličnog ubacivanja Viskovicha Kukić postiže zgoditak za 3:0.

Nakon pogreške golmana gostiju u 78. minuti Jusufbašić postiže za 4:0.

U 85. minuti Kukić eurogolom postavlja konačni rezultat 5:0.

U 87. minuti gosti su imali jedinu dobru priliku za postizanje zgoditka, no golman Josić odličnom obranom spašava mrežu domaćih.