FOTO  Nogometaši Branitelja neokrznuti i u derbiju u Konjicu

Igman - Branitelj

IGMAN - BRANITELJ 1:1

Derbiju Druge lige FBiH između vodećeg Igmana i drugoplasiranog Branitelja završen je rezultatom 1:1.

U čvrstoj i borbenoj utakmici punoj nervoze koju je svojim odlukama izazivao sudac utakmice, gosti iz Rodoča došli su u vodstvo pogotkom Galića u 17.minuti susreta. Ipak radost gostiju nije trajala dugo jer već u idućem napadu Igman uspjeva izjednačiti preko Bajrića iz kaznenog udarca.

U nastavku utakmice nogometaši Branitelja bili su bliži pobjedi kada je vratnica spasila domaćeg golmana.

Nogometašima Igmana čestitke na naslovu prvaka Druge lige FBiH.

Poslije utakmice uslijedilo je slavlje i pjesma u svlačionici Branitelja koji su i ovom prilikom pokazali da fantastični rezultati ovog proljeća nisu slučajni i da ova mlada ekipa pod vodstvom trenera Mikulića posjeduje potencijal i za puno veće stvari.