NK Vitez-HŠK Zrinjski 2:3

bilbija
U utakmicu su momčadi ušle s potpuno različitim raspoloženjem. Domaći su u pet kola osvojili samo jedan bod i pobjeda im je bez obzira na ime protivnika tako reći bila imperativ.

S druge strane Plemići su došli u Vitez u ulozi velikog favorita, i kao klub s vrha prvenstvene ljestvice.

Momčadi su na teren izašle u sastavima:

NK Vitez: Ćutahija, Brekalo, Miketek, Livaja, Bibić, Zukić, Karić, Ćosić, Miletić, Đerić, Šantić.

HŠK Zrinjski: Pirić, Galić, Jović, Pezer, Stojkić, Todorović, Perišić, Jakovljević, Katanec, Filipović, Bilbija.

Zrinjski je od prve minute bio dominantan, a Vitez se uglavnom branio. Dobra igra donosi Zrinjskom vodstvo u 17.  minuti. Strijelac Bilbija na asistenciju Todorovića. I nakon vodstva Zrinjski je puno bolji, a Filipović pogaďa gredu. Do kraja prvog dijela Bilbija ima dvije prigode, a Vitez iz prvog pravog pokusaja preko Zukića poravnava na 1:1.

Drugi dio bolje otvara Vitez koji ima prigodu preko Mamića. Zrinjski dolazi do novog vodstva u 62. minuti. Strijelac je opet Bilbija, asistent opet Todorović. Vitez se ne predaje i preko Bibića poravnava na 2:2. U 71. minuti u igru ulazi Handzić i odmah asistira Bilbiji koji opet dovodi Zrinjski u vodstvo 3:2.

U igru umjesto Stojkića ulazi Jamak. U 84. minuti Bilbija opet u prigodi, ali ostaje 2:3 i nova pobjeda Plemića.