NK Sloga-NK Brotnjo 2:1

nogomet, Grude, nogomet, Sloga Ljubuški, nk grude, nogomet, nogomet, Europska liga, unirea, HNK Čapljina, NK Bigeste, nk sloga, liga mz, Ljubuški, HNK Čapljina, nk sloga, HNK Brotnjo, hnk kupres, HNK Grude, pogodak, nogomet, ep, nogomet, Travnik, namještanje utakmica, milan, talijanska liga, nogomet, nogomet, španjolska liga, Hajduk, Dinamo, RNK Split, malonogometni turnir, malonogometni turnir, dario župarić, Cibalia, Vatreni, mali nogomet, mali nogomet, mali nogomet, safet altić, italija, namještanje utakmica, Marko Bošković, malonogometni turnir, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Stolac, malonogometni turnir, nogomet, Rama, turnir, turnir, Stolac
a početku susreta su se gosti bolje snašli i na poluvrijeme otišli s prednosti od 1:0. U nastavku Sloga uspijeva izjednačiti, preko danas raspoloženog Marijana Mandića koji u 55. minuti vraća stvari na početak. Mandić je sudjelovao i kod pogotka za 2:1, naime upravo on je u 70. minuti asistirao Anelu  Delaliću koji posprema loptu u mrežu za pobjedu Sloge.

Sljedeće kolo je na rasporedu u subotu 18.9.2010. godine kada Sloga putuje u Livno na noge  drugoplasiranom Troglavu.

Druga Liga FBIH - jug - Četvrto kolo (11/09/2010 - 12/09/2010)
  • Turbina - Višići 4:0
  • Lokomotiva - Troglav 0:0
  • Sloga Ljubuški - Brotnjo 2:1
  • Blato - Branitelj 0:6
  • Drinovci - Tomislav 2:1
  • Sloga - Rama 4:0
  • Kamešnica -  Stolac 4:1
  • Kupres - Grude 1:4