FOTO  NK Široki Brijeg: Uvjerljive pobjede pionira i kadeta nad GOŠK-om

Široki Brijeg - GOŠK

PIONIRI: Široki Brijeg - GOŠK 5:0

Pioniri i kadeti NK Široki Brijeg slavili su uvjerljive pobjede (5:0) protiv svojih vršnjaka iz NK GOŠK Gabela u 4. kolu Omladinske Premijer lige BiH. Golijadu pionira otvorio je Planinić svojim hat-trickom postignutim za samo šest minuta (25., 27. i 31. minuta), Čamber je povisio na 4:0 u 35. minuti, a konačnih 5:0 postavio je Krstanović u 53. minuti.

KADETI: Široki Brijeg - GOŠK 5:0

I u drugoj utakmici između kadeta uvjerljiva pobjeda domaćih nogometaša. Kadeti su na svoj prvi pogodak čekali do 31. minute kada je pogodio Ilinković. U 53. minuti rezultat je udvostručio Bilobrk, a onda je Tokić u 68. minuti povisio na 3:0. Do kraja utakmice  u 74. minuti Mustapić pogođa za 4:0, a konačan rezultat postavio je Salavarda u 79. minuti utakmice.

Sloboda - Vitez    6:0

Krupa - Zrinjski    2:1

Radnik - Čelik      1:0

Sarajevo - Mladost     5:0

Borac - Željezničar     3:2