NK Široki Brijeg-Gyor 1:0

koji se trenutno nalazi na pripremama u Međugorju. Široki Brijeg je tokom cijelog susreta imao inicijativu, igralo se većinom na polovici gostiju iz Mađarske, koji nisu ozbiljnije zaprijetili golu Širokobriježana.

Momčad sa Pecare slavila je rezultatom 1:0, a jedini pogodak postigao je Jure Ivanković  pred kraj prvog poluvremena, nakon što je golman Gyora odbio udarac Varee.

Toni Karačić je izveo dva različita sastava u dva poluvremena. U prvom poluvremenu su tako zaigrali: Bačak, Ćutuk, Topić, Diogo, Kožul, Martinović, Glavina, Ivanković, Zovko, Hrkać i Varea, dok su u drugom igrali: Marić, Bandović, Brekalo, Renato, Barišić, Lisboa, Wagner, Ćorić, Šilić, Pinjuh,Mišić i Perajica.

Dva nova igrača koji su stigli zadnji na Pecaru Markić i Veliz, nisu nastupali u ovoj utakmici, a spomenimo i to da je Brazilac Xavier Lisboa potpisao ugovor sa NK Široki Brijeg.

Sljedeći tjedan 5.-7. veljače igra se Šuškov turnir u Širokom Brijegu, a Širokobriježani će snage odmjeriti sa Vukovarom 5. veljače.