NK Šibenik-NK Široki Brijeg 0:0

Susret je završio neodlučenim rezultatom 0:0, a oba trenela dala su prigodu svim nogometašima koje trenutno imaju na raspolaganju. Prvo poluvrijeme domaći su bili za nijansu opasniji po gol širokobriježana, dok su malobrojni u drugom dijelu gledali ravnopravnu utakmicu.

ŠIBENIK: Slavica, Golub, Fuštar, Čanić, Farić, Čulić, Krišto, Georgievski, Bačelić-Grgić, Jurić, Brečević. II. poluvrijeme: Blažević, Kuzmanić, Fuštar , Kartelo, Spahija, Husmani, Čulić , Georgievski, Krišto , Jurić , Jelić. Trener: Vjekoslav Lokica.

ŠIROKI BRIJEG: Bačak, Diogo, Džidić, Bertoša, Šilić, Ivanković, Serdarušić, Zakarić, Mišić, Wagner, Roskam. Još su igrali: Marić, Čorić, Brekalo, Kožul, Kvesić, Ljubić, Grgić, Pazman, Marciano, Renato, Varea, Pinjuh. Trener: Mario Čutuk.