NK Ljubuški zabilježio visoku pobjedu u Kupu nad HNK Neum

neum ljubuski

Nogometaši Ljubuškog su u okviru prvog kola Kupa NS FBiH gostovali u Neumu kod istoimenog kluba. Prisutni gledatelji mogli su vidjeti zanimljivu utakmicu, a Ljubušaci su pokazali svu svoju nogometnu snagu i slavili visoku pobjedu od čak 1:6.

Cijelu utakmicu gosti iz Ljubuškog odigrali su odlično, a prvi pogodak za vodstvo nogometaša Ljubuškog djelo je Marina Brkića u 9. minuti utakmice.

Karlo Buhač je povisio na 2:0 u 23. minuti utakmice, a Nikola Granić u 37. minuti utakmice pogađa za 0:3.

Pred sam kraj prvog dijela utakmice Toni Nikolić pogađa za Neum i smanjuje rezultat na 1:3.

U drugom poluvremenu, točnije u 60. minuti Karlo Buhač povećava prednost na 4:1, a u 75. minuti isti igrač pogađa za 1:5.

U 90. minuti konačnih 6:1 je postavio svojim drugim pogotkom Nikola Granić.