NK Grude-NK Sloga 2:0

Nakon dvije uzastopne pobjede Sloge u međusobnim dvobojima prošle sezone u Međužupanijskoj ligi danas je domaćin bio raspoloženiji i ubilježio nova 3 boda pobjedivši sa rezultatom 2:0.

Odmah na početku domaćin je preuzeo inicijativu te smo gledali  viktoriju pred vratima Ljubušaka koji su prvi put kapitulirali već u 10. minuti. Do kraja poluvremena isključen je Čuljak zbog drugog žutog kartona, a jedan se igrač ozlijedio pa je trener gostiju Alija Jakić bio primoran da izvrši zamjenu već nakon pola sata igre.

U drugom poluvremenu NK Sloga je živnula ali nije bilo koncentracije u završnici tako da je umjesto izjednačenja primljen još jedan gol da bi utakmica završila sa 2:0. Grude su zasluženo slavile, ali moramo istaći da je NK Sloga izrazito oslabljena ušla u današnji dvoboj jer se osjetilo da im fali 5-6 prvotimaca (Delalić zbog kartona, Vučić, Abdulai i Bukmir zbog ozljeda, a bili su i bez prvog golmana Sušca)…

U sljedećem kolu NK Sloga na Babovcu dočekuje Drinovce dok u Grudama gostuje  NK Stolac.