NK Domžale-NK Široki Brijeg 1:1

nk domžale, NK Široki Brijeg
Poslije remija 2:2 u prvom meču odigranom prije tjedan dana na Pecari, Domžale su dobro otvorile utakmicu i povele već u 11. minuti utakmice preko Melnjaka koji je pogodio nakon sjajne asistencije Ibraimija. Širokobriježani su potom pokušali doći do poravnanja, no u tome nisu uspjeli do kraja prvog dijela, te se na odmor otišlo s prednosti slovenačkog sastava od 1:0. Gostujući sastav je do pogotka stigao u 73. minuti utakmice. Poslije kornera kojeg je izveo Dejan Čabraja najviši u skoku je bio Bernando Matić i matirao golmana Domžala. Ipak, do kraja susreta naš predstavnik nije uspio postići pogodak za plasman dalje, pa su Slovenci prošli u sljedeće kolo kvalifikacija za Europsku ligu. Domžale će u sljedećem kolu Europske lige igrati protiv ruske Ufe.

Stadion: Športni park Domžale. Gledatelja. 2.000. Sudac Antti Munukka (Finska). Žuti kartoni: Mujan (Domžale), Bagarić, Kovačić, Marić, Čabraja (Široki Brijeg). Strijelci: 1:0 Melnjak (11), 1:1 Matić (73).

Domžale: Milić, Širok, Dobrovoljc, Klemenčić, Melnjak, Husmani, Gnezda Cerin, Ibraimi (80. Žužek), Ibričić, Bizjak (90+2. Kirm), Nicholson (67. Mujan). Trener: Simon Rožman.Široki Brijeg: Bilobrk, Ćorluka, Kovačić, Barišić, Marković (83. Kvesić), Kožul (46. Marić), Matić, Begonja, Eliomar (60. Čabraja), Turčin, Bagarić. Trener: Boris Pavić.