FOTO  NK Cim- HNK Stolac 2:0

NK Cim, HNK Stolac
U Mostaru na stadionu KŠC Cim sastale su se ekipe NK Cim -HNK Stolac gdje su domaćini zasluženo osvojili tri boda. .
Ekipa Cima u vodstvo dolazi u 24 minuti.Poslije ubačaja iz kornera zgoditak glavom za domaćine postiže Dragan Edi Marić . Drugi gol je postignut u drugom poluvremenu u 60minuti.Gol je postigao David Jurić poslije dobre asistencije Marića.U ekipi Cima svi igrači su odigrali dobru utakmicu ali ipak moramo izdvojit Jurića koji je bio najbolji igrač na trenu.Ekipa Stoca zbog izostanka nekih igrača je odigrala okviru svojih mogućnosti . .Sudačka tojka Elvir Čilić(Jablanica),Sehmin Hakalović(Konjic) i Tomislav Kraljević(Ljubuški) korektno odradila svoj dio posla. Delegat na ovoj utakmici je bio Zdenko Raguž(Čapljina).

Rezultati:
NK Cim - HNK Stolac 2:0 (Marić, Jurić);
NK Kamešnica - HŠK Posušje 0:3 (Kovač, Begić Dominik x2);
FK Turbina - NK Sloga Ljubuški 3:1 (Keskin, Šćuk, Bekrić / Biško);
HNK Sloga GV/U - HNK Rama 4:1 (Abazović x2, Grubeša, Gvozden / Gvozden - autogol);
HNK Brotnjo - HNK Tomislav 0:0;
HNK Grude - NK Troglav (1918) 1:1 (Mikulić / Vukoja);
HNK Neum - HNK Branitelj 2:0 (Galić, Konjevod - penal).
Slobodan: FK Klis.