Nebojša Popović: Presretan sam sto sam pogotkom debitirao u dresu Zrinjskog

Popović je u svom prvom službenom nastupu za Plemiće postigao pogotak, te još bio asistent za za ostala dva pogotka koji su danas postigli nogometaši HŠK Zrinjski.

"Osjećam se presretno i drago mi je da sam u prvoj službenoj utakmici za Zrinjski odmah zabio pogodak. Nadam se da će biti još puno golova i dobrih utakmica u dresu Zrinjskog. Ovim putem još pozdravljam sve navijače Zrinjskog iz Andore"., rekao je za naš portal HERCEGOVINA.info novi napadač Zrinjskog Nebojša Popović.

Tekst se nastavlja ispod oglasa
Dodajte Hercegovina.info među omiljene izvore