VIDEO Navijači Zrinjskog zajednički u korteu krenuli po prolaz u Kupu
Navijači HŠK Zrinjski u zajedničkom su korteu krenuli prema Stadionu pod Bijelim brijegom, gdje mostarski klub danas dočekuje GOŠK iz Gabele u uzvratnom susretu Kupa Bosne i Hercegovine.
Veći broj navijača okupio se na Rondou, odakle su se organizirano uputili prema stadionu kako bi podržali svoju momčad u utakmici koja počinje u 16.30 sati.
Zrinjski u ovaj susret ulazi kao favorit, a dodatni optimizam navijačima daje i pobjeda od 2:1 koju je mostarska momčad ostvarila prošloga tjedna u prvoj utakmici u Gabeli.
Plemići tako pred domaćom publikom imaju dobru priliku potvrditi prednost i izboriti plasman u sljedeću fazu natjecanja.
Pri preuzimanju teksta, obavezno je navesti hercegovina.info i autora kao izvor te dodati poveznicu na autorski članak.