Nastavljen malonogometi turnir Crnač 2016

malonogometni turnir Crnač, Futsal, malonogometni turnir Crnač, turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, turnir, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir, mali nogomet, turnir mali nogomet, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, najava, malonogometni turnir Crnač, ždrijeb, malonogometni turnir, crnac, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Crnač, turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Cr
...evo i rezultata:
20:30h - Lole Crnač vs Ljubotići - 5:2
21:30h - Za Dom Spremni Omiš vs Binvest Posušje - 0:3
22:30h - Europrodukt Crnač vs Klub 9 - 2:1

Lole Crnač i Ljubotići gledateljima su pružili jednu vrlo dobru utakmicu, osobito prvo poluvrijeme. Ekipa Ljubotića igrala je zaista odlično te su golovima mladog ali vrlo perspektivnog Bože Vukoje došli do vodstva od 2:0. Ipak, Lole su jače pritisnule nakon dva primljena pogotka te preko Ivice Galića i Mirka Hrkaća vraćaju utakmicu u egal. U nastavku ekipa Lola iskorištava svoje prilike te golovima Vinka Palca (2) i Mirka Hrkaća dolaze do konačnog rezultata od 5:2. Valja istaknuti kako Vinko Palac i Bože Vukoja trenutno dijele prvo mjesto na listi strijelaca sa po šest pogodaka.

Nažalost druga se utakmica nije odigrala jer smo ''izvisili'' od strane ekipe iz Omiša. Jedno vrlo nekorektno i nesportsko ponašanje, nedolazak na utakmicu unatoč potvrdnom odgovoru svega nekoliko sati prije utakmice i nejavljanje na pozive netom prije, nešto je protiv čega se ne može boriti. Samim time utakmica je registrirana kao 3:0 za mladu ekipu Binvest Posušje.

U trećoj smo utakmici gledali jedan odličan sraz dvije odlične ekipe. Koliko je tvrda i neizvjesna utakmica bila potvrđuje i činjenica da se na predah otišlo s rezultatom od 0:0. Obje ekipe su imale mnogobrojne prilike za vodstvo no vratari Krolo i Bevanda bili su na visokom nivou. Sredinom drugog poluvremena Ante Mihaljević pogađa za vodstvo Europrodukta, a da stvar bude gora po ekipu Klub 9, jedan od igrača dobiva drugi žuti, odnosno crveni karton što ekipa Europrodukta preko Ante Mihaljevića koristi i dolazi do vodstva od 2:0. Branimir Barišić pogađa za 2:1, no, ekipa Kluba 9 do izjednačenja nije uspjeli stići.

Raspored utakmica za utorak, 5. 7.:
20:00h - Stolac vs HSP. Dr. Ante Starčević
21:00h - Parts vs Svadbeni salon Bagušić
22:00h - Ljuti Dolac vs Tići-Komplast

Na rasporedu su nove tri odlične utakmice, a ulog je zaista velik, ulazak među osam najboljih ekipa turnira. Vidimo se!