Nastavljen malonogometi turnir Crnač 2016 - 03.07.2016

malonogometni turnir Crnač, Futsal, malonogometni turnir Crnač, turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, turnir, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir, mali nogomet, turnir mali nogomet, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, turnir mali nogomet, mali nogomet, malonogometni turnir Crnač, najava, malonogometni turnir Crnač, ždrijeb, malonogometni turnir, crnac, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Crnač, turnir, malonogometni turnir Crnač, malonogometni turnir Cr
U jednoj vrlo ugodnoj večeri gledali smo dobre utakmice u kojima su favoriti osigurali prolaze dalje. Rezultati utakmica:
19:30h - Stolac vs Hercegovačko pivo - 6:2
20:30h - Obuća Bema Banja Luka vs Uzarići - 4:3
21:30h - Korak vs Pola-pola - 10:1
22:30h - Mepas vs Pekarna Vilson - 6:1

Iako bi se po rezultatu dalo zaključiti kako Stolac nije imao većih problema protiv ekipe Hercegovačkog piva, stanje na terenu i nije bilo tako. Hercegovačko pivo dva puta je imalo vodstvo, no, ključna odluka ekipe Stolac bila je igra vratar-igrača s kojom su nadmudrili i u konačnici i pobijedili ekipu Hercegovačkog piva. Golove za Stolac postigli su Ivan Perić (2), Boris Katičić (2), Darko Raguž i Mario Marić dok su za Hercegovačko pivo golove postigli Veselko Vištica i Marko Bošnjak.

U drugoj utakmici gledali smo odličnu utakmicu između ekipe iz Banja Luke, Obuće Bema te ekipe Uzarića. Prvo poluvrijeme sugeriralo je kako Obuća Bema neće imati problema protiv ekipe Uzarića jer su golovima Borisa Malčića (2) i Radovana Puača imali vodstvo od 3:0. No drugo poluvrijeme pripada ekipi Uzarića čiji su igrači odličnom igrom došli do izjednačenja, a golove su postigli Ante Kraljević, Frano Slišković i Bruno Zovko. Ipak, dvije minute prije kraja susreta Slaven Đurić pogađa za vodstvo te konačnu pobjedu ekipe Obuća Bema.

U trećem susretu večeri ekipa Korak pokazala je zašto slovi za jednog od favorita turnira. Odličnom igrom savladali su ekipu Pola-pola, a rezultat dovoljno pokazuje kakav je omjer snaga bio na terenu. Golove za ekipu Korak postigli su Tomislav Bevanda (3), Ivan Ivanković (2), Josip Bošković (2), Antonio Kolobarić (2) i Josip Karačić dok je počasni pogodak za ekipu Pola-pola postigao Bartol Dominiković.

Branitelj naslova, ekipa Mepas, bez većih je problema savladala mladu ekipu Pekarne Vilson. Prvo je poluvrijeme bilo dosta izjednačeno, a u osmoj minuti preko Pere Marušića ekipa Mepasa dolazi u vodstvo. Danijel Prekpaljaj prekrasnim pogotkom vraća utakmicu u egal te se rezultatom 1:1 odlazi na predah. Ekipa Mepas dominira u drugom poluvremenu te golovima Ante Grbešića (2), Frane Čolaka (2) i Roberta Ćavara dolaze do konačne pobjede od 6:1.

Danas, nedjelja 3.7. nas očekuju nova četiri susreta te nove odlične utakmice. Raspored utakmica:

19:00h - HVIDRA Mostar vs Trn WWin
20:00h - Ljuti Dolac vs Europrodukt Imotski
21:00h - Udruga BETA vs Crne Lokve
22:00h - Dabio vs Parts

U prvoj nas utakmici očekuje super dvoboj uvijek dobre i neugodne ekipe Hvidra Mostar te ekipe Trn Wwin za koju nastupaju brojne futsal zvijezde poput Luketina, Osredkara, Koturovića, Grbića i drugih.
U drugoj utakmici gledati ćemo podjednako dobre ekipe, ekipe koje su u stanju ići i do završnice turnira, Ljuti Dolac i Europrodukt Imotski.
Treća utakmica nam donosi sraz mlade ali vrlo dobre ekipe Udruga Beta te također zanimljive i dobre ekipe Crne Lokve, dok nas u četvrtoj utakmicu očekuje odličan dvoboj mlade ekipe Partsa, ekipe koja je pokazala kako mogu daleko dogurati protiv ekipe Dabio za koju nastupaju Radmilović, Kahvedžić, Jusić, Mulahmetović i drugi.