FOTO  Rapsodija Brotnja protiv Kaskade, navijači skandirali kapetanu Anti Galiću

Futsal, Brotnjo, MNK Kaskada

U okviru 4. kola Premijer futsal lige BiH, Brotnjo je na domaćem parketu ugostio momčad Kaskade iz Gračanice.

U prvom poluvremenu gledali smo potpunu dominaciju Čitlučana, te je na semaforu u 14. minuti već stajalo 4:0.

Pogađali su za Brotnjo Darko Ivanković, Anto Galić, Marin Suton, te Ivan Prskalo.

U 17. minuti smanjio je na 4:1 nakon odličnog mješanja domaće obrane Hasan Hadžić. No, u istoj minuti kapetan Brotnja Galić krade jednu loptu domaćoj gostujućoj obrani i pogađa za 5:1. Do kraja poluvremena još jedan gol Marina Sutona te se na odmor odlazi s visokih 6:1.

U nastavku smo vidjeli još sedam pogodaka.

Najprije je u 27. minuti na 6:2 smanjio Isanović. U 29. minuti nakon fantastične kombinacije iz slobodnog udarca za domaće pogađa Zvonimir Ćavar. No, u istoj minuti Hamidović koristi grešku domaće obrane i smanjuje na 7:3.

U 30. minuti crveni karton dobiva kod gostiju Buljubašić zbog povlačenja Ivankovića kao posljednji igrač obrane. Iz tog slobodnog udarca Marković pogađa za 8:3.

U 32. minuti odličnim lobom gol postiže večeras odlični kapetan Brotnja Anto Galić, koji dobiva ovacije publike. Skupina od desetak navijača iz Čapljine skandirala njegovo ime.

Do kraja utakmice još jedan gol za Brotnjo.

Iz kaznenog udarca precizan je mladi Silivio Dujmović za konačnih 10:3