Mostar SG Staklorad zabilježio i drugi poraz u Moskvi

poraz, Futsal, Mostar SG Staklorad

Mostar SG Staklorad, aktualni prvak Bosne i Hercegovine u futsalu, danas je poražen i u drugom kolu elitne runde Lige prvaka koji se igra u Moskvi i na taj način se oprostio od ovog natjecanja.

Mostarski klub poražen je od slovenačkog Doboveca, rezultatom 6-1, a pitanje pobjednika riješeno je već nakon 31. minute kada je na semaforu stajao rezultat 4-0. Jedini pogodak za Mostarce postigao je u 36. minutu Vladan Vesić.

Pitanje o pobjedniku grupe i plasmanu među četiri najbolje ekipe 'Starog kontinenta' bit će riješeno u posljednjem kolu, gdje će Dobovec odmjeriti snage protiv domaćeg KPRF-a.

Mostar SG će u petak igrati posljednji meč turnira i protivnik mu je belgijski Halle Goik, priopćeno je iz Mostar SG Staklorada.