FOTO  MNK Zrinjski-MNK Stari Grad 5:4

Zrinjski-Stari grad
...MNK Zrinjski i MNK Stari Grad. Nazočni gledatelji, njih oko 300 vidjeli su čak devet pogodaka i pobjedu Plemića rezultatom 5:4.

Gosti su poveli u 3. minuti preko Vareškovića, a poravnao je najbolji igrač susreta Drežnjak u 9. minuti. U istoj minuti Zrinjski je poveo 2:1, a strijelac je bio Bošković. Gosti poravnavaju u 15. minuti preko Mrše, a već u idućoj minuti je 3:2 za Zrinjski, a strijelac je Ivanković. Četvrti gol za Zrinjski prava je majstorija Drežnjaka, i sa 4:2 se ide na odmor.

Gosti se opet vraćaju u susret u 27 minuti kada na 4:3 smanjuje autogolom Ivanković. Zrinjski već u idućoj minuti povećava na 5:3, a strijelac je opet Bošković. Gosti sz smanjili na 5:4 u 32. minuti preko Zlatagića i to je bio konačan rezultat večerašnjeg susreta.