MNK Brotnjo-MNK Seljak 5:0

MNK Brotnjo, MNK Seljak
Na otvaranju proljetnog dijela prvenstva Brotnjo je svladalo MNK Seljak s uvjerljivih 5:0.

Pet minuta prije kraja prvog poluvremena Kristijan Pantić postigao je pogodak za 1:0, a domaći igrači u nastavku su potvrdili pobjedu s još četiri pogotka. U drugom poluvremenu na 2:0 povisio je Tomislav Bošnjak u 24. minuti, nakon čega je Marin Šunjić u 28. minuti povisio na 3:0, a samo minutu kasnije Ivan Marković pogodio je mrežu Seljaka za 4:0.

Pogodak za konačnih MNK Brotnjo - MNK Seljak 5:0 postigao je Ilija Šimić. Šimić je u svom debiju u dresu Brotnja u Premijer futsal ligi BiH postigao pogodak tri minute prije kraja i tako se na lijep način predstavio ljubiteljima futsala u Čitluku.

MNK Brotnjo: Ivanković, Pantić, Grgić, Marković, Šunjić, Medić, Božić, Dujmović, Šimić, Prusina, Granić, Marić, Odak, Bošnjak. Trener: Matej Čilić.

MNK Seljak: Vidović, Maleta, Ivković, Semren, Kaić, Miočević, Ćorić, Čolak, Grgić, Dalić, Palavra, Krišto, Kovač. Trener: Ivo Krezo.