FOTO  Mlađi pioniri i juniori Hajduka uvjerljivi u Metkoviću

Neretva - Hajduk

(sve slike su u galeriji!)

Mlađi pioniri: Neretva - Hajduk 0:3

Mlađi pioniri Hajduka nastavili su s odličnim igrama u prvenstvu te su ostvarili uvjerljivu pobjedu protiv Neretve u Metkoviću. Već u prvom poluvremenu gosti iz Splita imali su dva gola prednosti pogocima Banića u 20. i Gudelja u 29.minuti. I u drugom poluvremenu bolja igra Hajduka koji postižu još jedan pogodak preko Brkljače u 41.minuti.

Juniori: Neretva - Hajduk 0:4

Odličnu utakmicu pružili su juniori Neretve i Hajduka u kojoj su gosti iz Splita zabilježili pobjedu od 4:0. U ravnopravnoj utakmici gosti dolaze u vodstvo pogotkom Vujčića u 20.minuti. Pred kraj prvog poluvremena Hajduk povećava prednost pogotkom iz slobodnog udarca. I u nastavku utakmice gosti postižu dva pogotka i to preko Vujčića u 52.minuti iz jedanaesterca te autogolom u 60.minuti.