'Mladi Vatreni' poraženi od Ukrajine sa 1-2, Lendrić strijelac

Početak utakmice nije nagoviještavao takav rasplet događaja. Hrvatska je napala od prve minute, a vrlo dobre prilike zapucali su Vukušić i Pavlović. Kazna za početne promašaje je stigla u 27. minuti. Ribalko je traljavo pucao s lijeve strane kaznenog prostora, lopta je preskočila neopreznog Delača i završila u mreži. Tri minute prije kraja prvog poluvremena Ukrajinci su udvostručili svoju prednost. Žuti su ispremiješali kompletnu našu obranu, Jeremenko je ostao usamljen na desetak metara i kroz noge Delaču zabio za 2-0.

U drugom dijeli bilo je puno manje prilika, a jedini pogodak bio je djelo Ivana Lendrića. U 58. minuti pronašao ga je Vukušić, a Lendrić je prošao dva braniča i preciznim udarcem postavio konačnih 1-2.

izvor: jutarnji list