Milan jedva pobijedio SPAL, Rebić ostao na klupi

Ante Rebić, Hrvatska, Ante Rebić, Vatreni, Jose Mourinho, Ante Rebić, Ivan Perišić, Manchester United, Ante Rebić, Manchester United, nogometne zvijezde, Ante Rebić, Mourinho, Manchester United, Ante Rebić, Ante Rebić, Ante Rebić, Vatreni, Hrvatska zemlja, Ante Rebić, Ante Rebić, inter, Ante Rebić, AC Milan, milan, spal , Ante Rebić

U posljednjem susretu 10. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio SPAL 1:0 ostvarivši tek drugu pobjedu u posljednjih sedam kola.

Pogodak odluke zabio je Suso iz slobodnog udarca u 63. minuti, šest minuta nakon što je ušao u igru. Hrvatski reprezentativac Ante Rebić nije nastupio za domaći sastav, baš kao ni Karlo Letica za goste.

Na ljestvici vodi Juventus s 26 bodova, Inter je drugi s bodom manje, dok je Atalanta treća s 21 bodom.

Milan je ovom pobjedom skočio na deseto mjesto s 13 bodova, dok je SPAL na pretposljednjem mjestu sa sedam bodova.