FOTO  Memorijalni turnir 'Ante Bruno Bušić': HŠK Zrinjski - NK Rudeš 0:0 (4:5)

zrinjski-rudes

... momčad HŠK Zrinjski i hrvatski prvoligaš NK Rudeš.

Za momčad HŠK Zrinjski utakmicu su započeli: Bandić, Galić, Laštro, Lučić, Kukoč, Čirjak, Perišić, Barišić, Filipović, Jović i Mrkajić.

Prvo poluvrijeme proteklo je u odmjeravanju snaga. Zrinjski je imao malo više loptu u svom posjedu, a prigode za Plemiće imali su Filipović i Jović. Rudeš je imao odličnu prigodu je lopta otišla pored vrata Plemića.

Zrinjski je bio opasan preko lijeve strane, a Kukoč je imao nekoliko dobrih ubačaja. Na odmor se otišlo rezultatom 0:0.

U drugom poluvremenu igra slična kao u prvom. Obje momčadi imale su svoje prigode . Iz jedne prigode Rudeš je pogodio vratnicu. Zrinjski je imao prigodu koja je sporni trenutak kada sudac nije priznao pogodak iako se činilo da je ta prešla gol crtu.

Utakmica je završila rezultatom 0:0.

Pristupilo se izvođenju penala,a momčad Rudeša imala je više sreće, te pobijedila rezultatom 5:4.