FOTO  Memorijal Andrija Anković: HŠK Zrinjski-HNK Hajduk 1-2 (0:0)

HŠK Zrinjski, HNK Hajduk, Memorijal Andrija Anković
Plemiće i Hajduk svi su vidjeli kao favorite i prognoze su bile gotovo sigurne da će ove dvije ekipe igrati finalni meč. Pogreške i sportska (ne)sreća obje ekipe u jučerašnjim susretima dovela  je do međusobnog susreta  za 3.mjesto.

HŠK Zrinjski-HNK Hajduk 1-2 (0:0)

Srtijelci: 0-1 Ohandza 61.minuta, 1-1 Aćimović 66.minuta, 1-2 Ohandza 84. minuta

HŠK Zrinjski: Soldo, Stojkić, Kadušić, Barišić, Jakovljević, Jamak, Čirjak, Hairlahović, Gržan, Jović, Handžić.

HNK Hajduk:
Letica, Juranović, Nižić, Lopez, Fomitschow, Radošević, T. Bašić, Hamza, Gyurcso, Said, Ohandza.

Prvo poluvrijeme proteklo je u izjednačenoj igri s tim da su Plemići imali dvije ozbiljnije šanse i jednom pogodili i vratnicu.

HNK Hajduk je bio bolji u drugom poluvremenu, imali su Bijeli nekoliko velikih prilika, dok je Zrinjski do izjednačenja došao iz praktički jedine šanse u drugom poluvremenu . Tijekom cijelog susreta treba istaći bravurozne obrane Antonia Solde , zahvaljujući njegovim obranama Plemići su držali rezultatsku ravnotežu sve do 84. minute kada Ohandza  postiže svoj drugi zgoditak.

HNK Hajduk pobjedom nad Plemićima osvaja 3.mjesto 28. Memorijalnog turnira Andrija Anković.