Mediji u regiji: Zrinjski ostao u igri za prolaz u naredno kolo

Zrinjski-Legia
Svi mediji u regiji prenijeli su izvješće iz Mostara i svi su jedinstveni u konstataciji da je Zrinjski odlično parirao Legiji koja je uoči utakmice slovila za velikog favorita.

Index.hr piše: Gosti su poveli u 49. minuti preko napadača Mađarske Nemanje Nikolića.

Međutim, momčad Vinka Marinovića uspjela se vratiti u susret u 57. minuti, kada je za izjednačenje glavom zabio branič Matija Katanec i time produžio nadu Zrinjskom da se može plasirati u sljedeću rundu kvalifikacija.

Prvak BiH Zrinjski remizirao je protiv Legije (1:1). Gosti su poveli preko Nikolića u 49. minuti, ali domaćini su se u 57. vratili pogotkom Marije Kataneca,prenosi tportal.

Iako je poljski prvak u utakmicu ušao sa ulogom velikog favorita, Mostarci su pružili kvalitetan otpor i ostali u igri za plasman u naredni krug natjecanja, piše srpski Blic.

Telegram rs piše da je Zrinjski ofanzivnom igrom iznenadio Legiju, i stekao izglede za revanš u Varšavi.

Slično pišu i ostali mediji u regiji koji su pisali i o sjajnoj atmosferi na stadionu koji su stvorili domaći navijači ističući da je utakmica protekla bez ikakvih incidenata.