Malmo FF pokazao svoju snagu i uvjerljivo svladao Bnei Yehudu

Stadion HŠK Zrinjski, Malmo, Zrinjski, utakmica, uzvratni susret, Pecara, Malmo FF, Europska liga

Švedski Malmo FF koji je u 3. kolu kvalifikacija za Europsku ligu izbacio naš HŠK Zrinjski pokazao je svu svoju snagu u 1. utakmici kvalifikacija za ovo prestižno natjecanje.

Malmo FF se za ulazak u skupine Europske lige bori sa izrealskom momčadi Bnei Yehuda i prva utakmicu igrao je na svom travnjaku. Malmo je od prve minute krenuo silovito, a gosti su prvi pogodak primili u 36. minuti. Strijelac je bio Rosenberg.

Na 2:0 povisio je Bengtsson u 40. minuti i sa tim rezultatom se otišlo na odmor.

Tek što je počeo drugi dio domaći postižu i treći pogodak, a ovaj puta strijelac je bio Lewicki. Domaćin se zadovoljio velikim vodstvom pa je do kraja utakmice ubacio u brzinu manje, a kolika je bila dominacija pokazuje podatak da gosti niti jednom nisu pucali u okvir vrata Makmoa.

Uzvrat je za tjedan dana u Izraelu, ali sve sem prolaza Malmoa bilo bi prvorazredna senzacija.