Mali nogomet: Španjolcima četvrta uzastopna titula

nogomet, Grude, nogomet, Sloga Ljubuški, nk grude, nogomet, nogomet, Europska liga, unirea, HNK Čapljina, NK Bigeste, nk sloga, liga mz, Ljubuški, HNK Čapljina, nk sloga, HNK Brotnjo, hnk kupres, HNK Grude, pogodak, nogomet, ep, nogomet, Travnik, namještanje utakmica, milan, talijanska liga, nogomet, nogomet, španjolska liga, Hajduk, Dinamo, RNK Split, malonogometni turnir, malonogometni turnir, dario župarić, Cibalia, Vatreni, mali nogomet, mali nogomet, mali nogomet, safet altić, italija, namještanje utakmica, Marko Bošković, malonogometni turnir, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Fojnica, malonogometni turnir, Stolac, malonogometni turnir, nogomet, Rama, turnir, turnir, Stolac
Španjolci su do četvrte uzastopne titule, a šeste ukupno, došli nakon što su u finalu EP-a u Zagrebu nakon produžetaka svladali Rusiju s 3:1. Rezultat nakon 40 minuta igre bio je 1:1.

Rusija je povela u 34. minuti golom Pule, a na 1:1 poravnao je Lozano u posljednjoj minuti čime je svojoj reprezentaciji osigurao produžetke.

Golovima Lozana i Luisa Armada u drugom produžetku Španjolska je uspjela doći do pobjede i velikog slavlja.

Treće mjesto na EP-u osvojila je Italija, koja je u "malom finalu" pobijedila Hrvatsku sa 3:1.