FOTO  Mali nogomet: MNK Brotnjo - MNK Centar 6:1 (0:0)

Oko 200 gledatelja u GŠD Čitluk gledalo je dobar nogomet.

U prvom poluvremenu gledali smo tvrdu utakmicu sa nekoliko nesikorištenih prilika na obje strane. Na poluvrijeme se otišlo bez golova.

Drugo poluvrijeme otvaraju bolje gosti i stvaraju nekoliko izglednih prilika iz kojih ne uspjevaju poentirati. Kazna za neiskorištene prilike je uslijedila nakon što je gostujući vratar opravdano zaradio direktni crveni karton, igrajući rukom van dozvoljenog prostora i tako spasio gotovo sigurni pogodak za Brotnjo. Uslijedila je burna reakcija gostiju. Domaći su iskoristili igrača više i poveli sa 1:0, golom Pantića u 28. minuti. Gosti su nedugo nakon toga tražili kazneni udarac nakon što je domaćeg igrača udarila lopta u ruku, na što su suci imali drugačije viđenje. Brotnjo je u 30. minuti stiglo do 2:0, golom Marića nakon jedne brze kontre. Na 3:0 povisio je Šunjić u 32 minuti. Gosti bacaju sve karte u napad i uvode igrača umjesto vratara u igru. U 33. minuti Bunar je smanjio rezultat na 3:1. Ipak rezultatsku neizvjesnost i zasluženu pobjedu domaćima donijeli su Pantić, Šunjić i Pavlović golovima u 39 i 40 minuti. Brotnjo je ovom pobjedom zasjelo na vrh ljestvice Prve malonogometne lige FBiH.