Lokomotiva pobjedila Dinamo u Gabeli

GNK Dinamo, Bad Blue Boysi, bbb čapljina, Dinamo, BBB

Do trofeja su nogometaši Lokomotive došli pobjedom na jedanaesterce nad Dinamom. U regularnom vremenu utakmica je završila neodlučenim rezultatom 2:2. Strijelci za modre bili su Mandžukić i Ibanez, dok su za Lokomotivu pogotke dali Bagarić i Šimić.

Jedanaestrci: 1-0 Barbarić, 1-1Adronik, 2-1 Mlinar, 2-2 Martinac, Antolić promašaj, 2-3 Mesarić, Kramarić promašaj, 2-4 Šimić.

Valja spomenuti da se Mandžukić povrijedio krajem prvog dijela, i umjesto njega je ušao Kramarić. Utakmicu je promatralo oko 3500 gledatelja.

Dinamo - Lokomotiva 2-2 (4-6)

Poluvrijeme: 1-1. Sudac: Goran Paradžik; pomoćnici: Čule, Tomas. Strijelci: 1-0 Mandžukić (16), 1-1 Bagarić (45), 2-1 Ibanez (47), 2-2 Šimić (80).

Jedanaestrci: 1-0 Barbarić, 1-1 Adronik, 2-1 Mlinar, 2-2 Martinac, Antolić -, 2-3 Mesarić, Kramarić -, 2-4 Šimić. Stadion Podavala u Gabeli. Gledatelja: 3500.

Dinamo: Butina - Etto, Kovač, Carlos, Cufre - Sammir, Vrdoljak, Badelj, Morales - Dodo, Mandžukić. (2. poluvrijeme: Vidaković, Vrsaljko, Barbarić, Ibanez, Sivonjić, Calello, Mlinar, Antolić, Slepička)

Lokomotiva: Kelava - Herceg, Bagarić, Puljić, Mesarić - Peko, Sopić, Andronik, Poljak - Jelić, Bule. (2. poluvrijeme: Osmanagić, Mršić, Šimić Petrak, Boras, Picak, Martinac)

Za najboljeg igrača turnira proglađen je Sammir, najbolji strijelac je Kramarić, a trofej za igrača koji najviše podsjeća na pokojnog Andriju Ankovića dobio je Marijo Mandžukić.