FOTO  Zrinjski lako svladao Čelik, pogađali Govedarica, Čurjurić i Barbarić

Zrinjski Celik
Arhivska fotografija

Nogometaši Zrinjskog u devetom kolu Premijer lige porazili su u Mostaru ekipu Čelika s 3:0. Strijelci za Plemiće bili su Govedarica u 16., Čurjurić u 20., i Barbarić u 53. minuti susreta.

Tijek utakmice:

Završen je susret, Zrinjski je svladao Čelik s 3:0.

Do kraja utakmice tri minute sudačke nadoknade.

89. min: Šovšić je zaradio žuti karton.

87. min: Pecelj je ubacio s lijeve strane, lopta pogodila jednog igrača Zrinjskog, pa ju je Brkić krajnjim naporom izbacio u korner.

84. min: Sjajno proigravanje Rustemovića za Lendrića koji pogađa vratnicu.

82. min: Okić se uspio osloboditi čuvara, njegov pokušaj odlazi pored gola Brkića.

80. min: Čirjak je zamijenio Mandića. Nakon udarca iz kuta Čurjurića, nije bilo opasnosti po gol Čelika.

78. min: Korner za Čelik nakon kojega udarac Ćubare dobro brani Brkić.

73. min: Nakon međusobnog koškanja crveni karton je dobio Huseinbašić, a žuti Lendrić.

70. min: Snažan udarac Čurjurića, vratar Čelika uz dosta nesigurnosti izbacuje loptu u korner.

68. min: Vukas radi drugu promjenu u ekipi, Govedarica iz igre, na terenu je Kunić.

66. min: Nova promjena kod Čelika, Anel Dedić u igri umjesto Žune.

62. min: Marko Perišić je bio neprecizan iz slobodnog udarca za Čelik. Kod Zrinjskog je Čoko zamijenio Rugaševića.

56. min: Žuti karton je kod gostiju zaradio Nermin Jamak.

53. min: GOOOL. Prvi korner za Zrinjski u nastavku susreta, Čurjurić je ubacio, a Barbarić glavom pogodio za vodstvo Plemića 3:0.

49. min: Okić je pucao sa 16-17 metara, no pravo u dobro postavljenog Brkića.

48. min: Rustemović šutira snažno, ali neprecizno.

Na početku drugog poluvremena nema promjena u sastavima.

Završeno je prvo poluvrijeme Zrinjski - Čelik 2:0.

45. min: Slična akcija kao kod prvog gola domaćina, no ovaj put Govedarica nije bio precizan.

42. min: Mandić je prošao po desnoj strani i ubacio u sredinu, gdje ispred Lendrića intervenira Ćubara.

38. min: Prvi udarac iz kuta za Čelik, ubacio je Žuna, dobra intervencija Mandića.

35. min: Zrinjski je izveo i drugi korner, ali je sudac Bojo pokazao na prekršaj u napadu.

34. min: Sjajan prodor Govedarica, na kraju samo korner za domaćina.

31. min: Prva promjena kod gostiju, Raguža je zamijenio Huseinbašić.

28. min: Žuna je pokušao za goste, bio je to lak zadatak za domaćeg vratara.

20. min. GOOOL..Ponovno je Rugašević ubacio s lijeve strane, a Čurjurić iz voleja pogodio suprotni kut gola Čelika.

16. min: GOOOL..Rugašević je prošao po lijevoj strani, odigrao povratnu lopta na šesnaesterac za Govedaricu koji snažnim i preciznim udarcem donosi prednost Zrinjskom ...

14. min: Lijep prodor Barišića po desnoj strani, ali se Čelik uspio obraniti.

9. min: Bez uzbuđenja na stadionu pod Bijelim brijegom.

U 16.30 sati započela je utakmica 9. kola nogometne Premijer lige BiH između Zrinjskog i Čelika.

Zrinjski: Brkić, Gojković, Barbarić, Barišić, Rugašević, Šovšić, Čurjurić, Rustemović, Mandić, Lendrić, Govedarica.

Čelik: Pavlović, Ćubara, Vrhovac, Dilaver, Žuna, Pecelj, Blažević, Perišić, Jamak, Raguž, Okić.