FOTO  Zrinjski uvjerljivo slavio protiv Borca

Stadion HŠK Zrinjski, FK Borac, live, Premijer Liga BiH pregled

Nogometaši Zrinjskog sjajnom igrom slavili su nad Borcem 4:0.

Sve pogotke navijači njih 2500 vidjeli su u drugom dijelu igre, a strijelci su bili: Lendrić 47', Čurjurić 49', Šovšić 51', Govedarica 90'

90+1. GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Sjajan prodor koji u gol pretvara Govedarica.

Igrat će se još 3 minute sudačke nadoknade.

89. minuta Odmah po ulasku u igru mladi nogometaš Čoko šutira pored gola gostiju.

88. minuta Treća promjena u momčadi Zrinjskog iz igre izlazi Lendrić, a po prve seniorske minute ostvarit će Gabrijel Čoko.

87. minuta Još jedna prilika za goste ovaj put pokušao je Vujaklija ali stativa je spriječila pogodak gostiju

84. minuta Sjajna akcija gostiju po desnoj stani Vranješ je pokušao glavom ali vratnica spašava gol Zrinjskog

77. minuta Još jedna odlična obrana Brkića, na gol Zrinjskog zaprijetio je Jakupović

70. minuta Zrinjski ima terensku inicijativu.

64. minuta Priliku za četvrti pogodak imao je Govedarica ali sjajna intervencija Lučića na golu Borca.

63. minuta Izmjena u momčadi Zrinjskog umjesto Rustemovića u igru će Pezer.

60. minuta Odlična prilika za Borac, Čomor je šutirao glavom ali sjajna reakcija Brkića

56.minuta Izmjena u momčadi Borca igru je napustio Danilović dok je ušao Vujaklija

51. minuta GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Fantastična predstava Zrinjskog u nastavku, Šovšić povećava prednost Zrinjskog na 3:0

49.minuta GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Kakvo otvaranje drugog dijela utakmice. Čurjurić eurogolom povećava prednost Zrinjskog na 2:0

47.minuta GOOOOOOOOOOOLLLLLLLLL Zrinjski je došao do prednosti, nakon sjajnog prodora Govedarice po desnoj strani uposlio je Lendrića za 1:0

Na otvaranju drugog poluvremena promjena u momčadi Zrinjskog iz igre je izašao Mandić dok je u igru ušao Bencun

Završeno je prvo poluvrijeme Zrinjski - Borac 0:0

44. minuta Mnogo uzbuđenja u završnici prvog dijela utakmice. Gol šansu imao je Staniša Mandić ali lopta odlazi visoko iznad gola.

42. minuta Sjajna prilika za Borac, Vranješ je dodao za Jakupovića koji je neprecizan.

40.minuta Najbolja prilika za Zrinjski,Čurjurić je šutirao ali ne toliko precizno i lopta odlazi pokraj gola gostiju.

35. minuta Sjajna prilika za Borac, nakon ubačaja sa lijeve strane Vranješ glavom šutira iznad gola Zrinjskog. Glavni sudac ipak je svirao zaleđe nogometašima Borca

33. minuta Oko 2500 ljubitelja nogometa došlo je pratiti ne baš tako zanimljivu utakmicu na Stadionu HŠK Zrinjski.

29. minuta Žuti karton za nogometaš Zrinjskog Edina Rustemnovića

25.minuta Govedarica je šutirao pravo u ruke golmana Lučića.

20.minuta Govedarica je sjajno prošao sa lijeve strane i dodao u sredinu za Lendrića koji ne baš sjajno šutira u ruke golmana Borca

16.minuta Igra se uglavnom odvija na sredini terena bez nekih velikih prijetnji.

12.minuta Nakon ubačaja sa strane lopta se odbila do Danilovića koji šutira pokraj gola Zrinjskog

8. minuta Žuti karton za Šovšića nakon prigovora sudcu Gigoviću

6.minuta Borac je pokušao zaprijetiti na gol Zrinjskog, ali Brkić je siguran.

'Hoćemo pobjedu' odzvanja stadionom pjesma Ultrasa.

Započela je utakmica šestog kola Premier lige BiH između Zrinjskog i Borca.

U 19.15 sati vratari obje momčadi istrčali su na zagrijavanje. Navijači polako pristižu na tribine stadiona HŠK Zrinjski.

Na portalu hercegovina.info pratite live prijenos utakmice Zrinjski - Borac.

Zrinjski: Brkić, Čurjurić, Šovšić, Barbarić, Stojkić, Lendrić, Jakovljević, Rustemović, Mandić, Kadušić, Govedarica.

Borac: Lučić, Radulović, Jovanović, Danilović, Ćosić, Milutinović, Pomor, Subić, Mirić, Vranješ.