Liga prvaka: Željezničar - Hapoel 0:1

Strijelac jedinog gola bio je Da Silva u 76. minuti.

Željezničar se tako porazom pred svojim navijačima oprostio od Lige prvaka.

Plavi s Grbavice su uprkos porazu prikazali solidnu igru, predstavivši se u mnogo boljem svjetlu u odnosu na prvi meč u Tel Avivu, koji je završen pobjedom Hapoela 5:0. S druge strane, Hapoel je igrao rezervisano, što je bilo i očekivano s obzirom na visoku prednost iz prvog meča. No, i pored toga gosti su napravili nekoliko dobrih prilika na početku, ali je gol Željezničara spasio Šehić.

Željezničar je također imao nekoliko prilika, a najbolju u 19. minuti preko Svrake koji je sa 25 metara pogodio prečku.

Hapoel je do gola došao u 76. minuti, kada je Da Silva iskoristio ubacivanje iz slobodnog udarca i sa sedam metara poslao loptu u gol.

Do kraja susreta Željezničar je imao dvije prilike preko Višće i Zebe, ali se rezultat nije mijenjao.

Hapoel je tako s ukupnih 6:0 prošao u treće pretkolo, u kojem će igrati protiv Aktobea.