Liga prvaka: Arsenal pobijedio u Dortmundu

Liga prvaka, nogomet, Arsenal, Borussia Dortmund, Napoli, Atletico Madrid, Austria Beč, Liga prvaka, Liga prvaka, Luka Modrić, Liga prvaka, hat-trick, Neymar, Ždrijeb osmine finala, Rezultati 6. kola, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, Manchester United, Olympiakos, Liga prvaka, Europska liga, Liga prvaka, Chelsea, Atletico Madrid, Björn Kuipers, Liga prvaka, Felix Brych, Katarina Monzul, HŠK Zrinjski, Liga prvaka, NK Maribor, nogomet, Liga prvaka, uefa liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, FC Bayern, Manchester City, FC Barcelona, Liga prvaka, nogomet, Mario Mandžukić, Liverpool, Atletico Madrid, Liga prvaka, uefa liga prvaka, nogomet, nogomet, Liga prvaka, Real Madrid, Borussia Dortmund, uefa liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, Liga prvaka, Atletico Madrid, Bayer, Arsenal, Monaco, uefa liga prvaka, Liga prvaka, nogomet, Liga prvaka, uefa liga prvaka, Europska liga, VfL Wolfsburg, Real Madrid, Liga prvaka, Liga prvaka, GNK Dinamo Zagreb, Liga prvaka, Liga prvaka, Liga prvaka, FC Barcelona, Atletico Madrid

Tri boda londonskim topnicima donio je Aaron Ramsey u 62. minuti utakmice. U drugom dvoboju iz F skupine Napoli je daleko teže nego što se očekivalo pobijedio Marseille 3:2. Gosti su poveli golom Ayewa u 10. minuti, međutim Napoli je vrlo brzo okrenuo rezultat. U 22. minuti sjajnim pogotkom s 20-tak metara je izjednačio Inler, a dvije minute kasnije Higuain je doveo talijanski sastav u vodstvo. OM je izjednačio u 64. minuti golom Thauvina, ali iznenađenje je spriječio Higuain u 75. minuti svojim drugim golom na utakmici.

Rezultati utakmica četvrtog kola Lige prvaka:

Skupina E -

Basel - Steaua Bukurešt 1-1 (Giovanni Sio 90+1 / Piovaccari 17)

Chelsea - Schalke 3-0 (Eto'o 31, 54, Demba Ba 83)

Poredak:
1. Chelsea 4 3 0 1 11:2 9
2. Schalke 4 2 0 2 4:6 6
3. Basel 4 1 2 1 4:4 5
4. Steaua 4 0 2 2 2:9 2

Skupina F -

Borussia Dortmund - Arsenal 0-1 (Ramsey 62)
Napoli - Marseille 3-2 (Inler 22, Higuaín 24, 75/ Ayew 10, Thauvin 64)

Poredak:
1. Arsenal 4 3 0 1 6:3 9
2. Napoli 4 3 0 1 7:6 9
3. Borussia Dortmund 4 2 0 2 6:4 6
4. Marseille 4 0 0 4 4:10 0

Skupina G -

Atletico Madrid - Austria Beč 4-0 (Miranda 11, Raúl García 25, Filipe Luis 45, Diego Costa 82)
Zenit - Porto 1-1 (Hulk 28 / Lucho Gonzalez 23)