Legia uz pomoć sudaca izbacila Zrinjski iz Lige prvaka

HŠK Zrinjski, Legia Varšava, Stadion HŠK Zrinjski, UEFA, kup uefa
Legia - Zrinjski 2:0 (Nikolić 28 11.m , 62)

Legia: Malarz, Pazdan, Jodlowiec, Lewczuk, Guilherme, Nikolić, Hloušek, Kucharczyk, Broz, Moulin, Alexandrov.

Zrinjski: Kozić, Peko, Tomić, Barić, Stojkić, Todorović, Mešanović, Petrak, Jakovljević, Katanec, Bilbija.

Legia je do pobjede koja im je osigurala prolaz došla uz pomoć suca koji im je poklonio kazneni udarac u 28. minuti  koji je Nikolić pretvorio u pogodak i vodstvo Legije.

Prvi dio završio je 1:0, a Mešanović je u 60. minuti imao odličnu šansu, ali je varatar Legije sjajno intervenirao. Dva minuta poslije Nikolić postiže svoj drugi pogodak za 2:0.

Zrinjski je imao prigodu vratiti se u igru preko Petraka, ali i tada je vratar Legije odlično intervenirao.

Do kraja se rezultat nije mijenjao i Legia sa 2:0, ukupno 3:1 ide u dalje natjecanje.