LAS PALMAS NA HRVATSKI POGON: Livaja zabio, Halilović asistirao

Alen Halilović
...a hrvatski napadač Marko Livaja zaslužan je za dva gola.

Las Palmas je poveo golom Jeséa u 7. minuti, a onda je uslijedio preokret. Kenan Kodro, sin poznatog reprezentativca BiH Mehe Kodra, zabija dva gola (31, 37) za Osasunu.

Atraktivan nogomet vidjeli smo i u nastavku, a Marko Livaja u 55. minuti glavom zabija za 2:2. Livaja si može pripisati zasluge i za treći pogodak Las Palmasa. Naime, u 70. minuti dao je povratnu loptu u protivnički peterac, a stoper Osasune Unai Garcia se okliznuo i nehotice je pogodio vlastitu mrežu.

U 73. minuti Livaju je zamijenio povremeni hrvatski reprezentativac Alen Halilović. On je tri minute kasnije iz slobodnog udarca dodao Roqueu Mesi, koji je pogodio za 4:2. Svojim drugim pogotkom na utakmici Jese je u 87. minuti zabio za konačnih 5:2.

Prethodno je Atletico Madrid na svom stadionu svladao Valenciju sa 3:0./Hina/