Klasnić zabio Evertonu, remi u derbiju Manchestera

IVAN KLASNIĆ, silovanje, silovanje, IVAN KLASNIĆ, IVAN KLASNIĆ, everton, blackburn, IVAN KLASNIĆ, patricia klasnić, prevara, IVAN KLASNIĆ, transplantacija, transplatacija bubrega, bubreg, IVAN KLASNIĆ, bubreg, IVAN KLASNIĆ, IVAN KLASNIĆ, operiran Ivan Klasnić, bubreg, IVAN KLASNIĆ
U velikom manchesterskom ratu, kako su ga nazivali engleski mediji posljednjih dana, City i United odigrali su bez pogodaka. U razočaravajućoj utakmici bez puno prilika najvatrenije je bilo kada se branič Uniteda Rafael obračunao sa bivšim stanovnikom Old Trafforda Carlosom Tevezom. Nikola Kalinić igrao je do 51. minute u 2:1 pobjedi Blackburna kod Newcastlea.

Ivan Klasnić igrao je od 60. minute na gostovanju kod Evertona, te je golom u 78. minuti donio bod svom Boltonu (1:1).

Engleska, 12. kolo: Manchester City - Manchester United 1:1, Aston Villa - Blackpool 3:2, Chelsea - Fulham 1:0, Newcastle - Blackburn 1:2, West Ham - WBA 2:2, Wigan - Liverpool 1:1, Wolverhampton - Arsenal 0:2, Everton - Bolton 1:1. Poredak: Chelsea 28, Manchester United 24, Arsenal 23, Man. City 21...

izvor: sportal.hr