Kiša golova u Kaknju: Gošk svladao Rudar 4:3

HNK Čapljina-NK Gošk

Nogometaši NK Goška gostovali su danas kod Rudara u Kaknju gdje su ostvaraili vrijednu pobjedu rezultatom 4:3.

FK Rudar Kakanj: Karavdić, Bešić, Goralija, Hrelja, Kovač, Kobilica, Musić, Zukić, Čulov, Popović, Gačan.

NK GOŠK: Kragić, Hukara, Islamagić, Aletić, Mašić, Kulović, Pavičević, Savić, Rizvanović, Jusufbašić, Kožul.

Gosti su sjajno otvorili meč, te poveli već u drugoj minuti pogotkom Anesa Mašića. U 13. minuti već je 2:0 za Gošk, a strijelac je Miloš Pavičević.

Odličnu igru gosti krunišu uoči odlaska na odmor, a ovaj puta pogađa Sabahudin Jusufbašić.

Rudar smanjuje preko Gačana, a zatim Jusufbašić drugim pogotkom povisuje na 1:4.

Do kraja utakmice preko Hrelje i Kobilice smanjuju na 3:4, i to je bio konačan rezultat utakmice.