FOTO  Kadeti Leotara slavili u Čapljini, preokret juniora Čapljine

Čapljina - Leotar

Kadeti: Čapljina - Leotar 1:2

Kadeti Leotara nastavili su odličan niz u prvenstvu te su došli i do treće pobjede u isto toliko kola. Iako su domaćini bili u prednosti pogotkom Obradovića iz 23.minute, gosti iz Trebinja u posljednih pet minuta susreta uspjevaju preokrenuti i zabilježiti pobjedu od 2:1. Dvostruki strijelac bio je Railić.

Juniori: Čapljina - Leotar 3:2

Odličnu utakmicu odigrali su juniori Čapljine i Leotara gdje su domaćini došli do pobjede u posljednjim minutama susreta. Čapljina je došla u prednost u 31.minuti kada pogađa Kalfić. Trebinjci uspjevaju do poluvremena izjednačiti pogotkom Govedarice u 44.minuti. U drugom poluvremenu Leotar je imao terensku inicijativu i dolazi u prednost odličnim pogotkom Janjića. Ipak preokret i pobjedu Čapljini donosi sa još dva pogotka najbolji igrač susreta Kalfić.