FOTO  Juniori Zrinjskog i Olimpica podijelili bodove

Zrinjski - Olimpic

Juniori: Olimpic - Zrinjski 1:1

Juniori Zrinjskog i Olimpica podijelili su bodove na Otoci odigravši 1:1 iako su gosti iz Mostara igrali s igračem manje od 18.minute kada je crveni karton dobio Bevanda.

Olimpic dolazi u vodstvo u 47. minuti susreta kada Hadžić izlazi sam pred golmana i pogađa za 1:0. Zrinjski uspjeva poravnati u 57.minuti preko Miketeka što se ispostavilo kao konačni rezultat.

Juniori Olimpica iskazali potporu teško oboljelom kolegi

Uoči početka susreta juniori Olimpica iskazali su lijepu gestu kada su izišli u majicama kako bi pružili potporu teško oboljelom kolegi Kulaliću kako bi pobijedio bolest i što prije se vratio na teren. Svaka čast igračima i trenerima Olimpica!

Mladom nogometašu i ekipa portala želi da pobjedi u najvažnijoj utakmici i što prije se vrati na nogometni teren!