FOTO  Juniori GOŠK-a uvjerljivi protiv Čapljine, kadeti Čapljine slavili u Gabeli

GOŠK - Čapljina

(sve slike su u galeriji!)

Kadeti: GOŠK - Čapljina 1:2

Kadeti Čapljine zabilježili su pobjedu u Gabeli nad GOŠK-om od 2:1. Gosti iz Čapljine došli su u vodstvo u 31.minuti pogotkom Kalfića. Samo dvije minute kasnije gosti dolaze i do drugog pogotka pogotkom Obradovića. Ipak na samom početku drugog poluvremena GOŠK preko Falaka smanjuje na 1:2. Do kraja utakmice domaćini su pokušali doći i do drugog pogotka ali bezuspješno.

Juniori: GOŠK - Čapljina 3:0

U derbiju juniori GOŠK-a došli su do uvjerljive pobjede nad gostima iz Čapljine. Od početka susreta domaći nogometaši imali su terensku inicijativu te su došli u vodstvo pogotkom Limova u 28.minuti. U nastavku utakmice domaćin postiže još dva pogotka preko Dalmatina u 65. i Limova u 82. minuti.