Jelavić se 'osvetio' bivšem klubu

Nikica Jelavić, nogomet, Engleska liga, Hrvatski napadač, Nikica Jelavić, nogomet, Hull City, Nikica Jelavić, Hull City, nogometaš, Nikica Jelavić, Hull City, premier liga, nogomet, Nikica Jelavić, transfer, Nikica Jelavić, West Ham United engleski klub
Nikica Jelavić (29) ponovno je zabio, nova žrtva je Everton, njegov bivši klub i to u 20. kolu Premiershipa!

Hull je pobijedio 2:0, a bivši hrvatski reprezentativac zabio je drugi gol na utakmici. Igrala se 43. minuta, sjajnu dubinsku loptu iza leđa je dao Hernandez, Jelavić je sam istrčao pred vratara i prebacio ga s 10-ak metara.

To mu je bio šesti ligaški gol ove sezone u 16. nastupu. Odigrao je cijeli susret.

Nikica je dvije godine proveo u Evertonu za koji je u 69 utakmica zabio 21 pogodak.

ŠEST GOLOVA NA ST. JAMES' PARKU

Što se ostalih dvoboja tiče, West Ham i WBA su odigrali 1:1. Domaćin je poveo preko Sakha, a izjednačio je Berahino.

Isti rezultat bio je i na utakmici između QPR-a i Swanseaja. Fer je zabio za QPR, a Bony u drugoj minuti sudačke nadoknade. Niko Kranjčar nije bio niti na klupi.

Aston Villa i Crystal Palace odigrali 'nulu', ali je zato golijada bila na St. James' Parku. Triput je Newcastle vodio, tri puta je Burnley izjednačio za konačnih 3:3. Pogotke su postigli Taylor, Colback i Sissoko, odnosno Dummett autogol te Ings i Boyd.