FOTO  HŠK Zrinjski: Veliki preokret juniora, sigurna pobjeda kadeta

Zrinjski - Slavija (kadeti, juniori)
Uoči utakmice Mostar je pogodilo grmljavinsko nevrijeme sa tučom te su utakmice kasnile pola sata.

KADETI: Zrinjski - Slavija 2:0

Kadeti Zrinjskog pod vodstvom trenera Krešića uspješno su krenuli u novo prvenstvo. Zabilježili su pobjedu od 2:0 nad Slavijom iako je rezultat mogao biti i veći, ali odlični golman Slavije Terzić uspješno je zaustavio par pokušaja domaćina. Strijelci za Zrinjski bili su Klarić i Vulić.

JUNIORI: Zrinjski - Slavija 4:2

Kao i kadeti tako su i juniori Zrinjskog pod vodstvom trenera Gagre krenuli sa pobjedom u novo prvenstvo. U odličnoj utakmici između juniora Zrinjskog i Slavije domaćin je velikim preokretom došao do pobjede. Gosti iz Istočnog Sarajeva četrdeset minuta vodili su sa 2:0 golovima Ljuce i Frganje, da bi u u posljednih pet minuta prvog poluvremena Zrinjski golovima Radeljića i Miličevića došao do 2:2. U nastavku utakmice odlična igra Zrinjskog te dolaze do pobjede pogocima Miketeka i Sušića.